İade ve Değişim

İptal, İade ve Değişim Şartları

Online alışverişimdeki ürünleri değiştirebilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerinde ürününüz firmamıza ulaştıktan sonra ücreti hesabınıza bakiye olarak yüklenir, mevcut bakiyenizle sayfamızdan yeniden alışveriş yapabilirsiniz. Ayıplı ürünler harici değişim kargo maliyeti alıcıya aittir.

Online alışverişimdeki ürünleri iade edebilir miyim?

Almış olduğunuz ürünleri; orijinal ambalaj veya kutusunda, etiketli ve kullanılmamış olarak sitemiz üzerinden iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerle birlikte e-Arşiv Faturanızın da gönderilmesi gerekmektedir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iade işlemleri kabul edilmemektedir.
Hijyen nedeniyle iç çamaşırı, mayo, bikini, küpe, kemer, çorap vb. aksesuar ürünlerinin iadesi alınmamaktadır. Ayıplı ürünler harici iade kargo maliyeti alıcıya aittir

Online alışverişimdeki ürünleri kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Ürünleri, size ulaştığı günü takiben 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünleri mağazalarınızdan iade edebilir miyim?

Online alışverişinizde almış olduğunuz ürünleri sadece sitemiz üzerinden talep oluşturarak veya
(+90) 539 472 4656 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayıp destek alarak iade edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan mağazalarımızdan da değişim yapabilirsiniz.

Online alışverişimdeki ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 3 gündür
Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile yapacağınız gönderiler için kargo ücreti ödemezsiniz. Kullanılmış ve etiketi kopartılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Üyeliksiz alışverişlerde iade işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Üyeliksiz yapmış olduğunuz alışverişlerde ‘giriş yap’ alanında ‘şifremi unuttum’ seçeneğiyle işlemlerinize devam etmeniz gerekmektedir. Cep telefonunuza ya da mail adresinize gelen aktivasyon koduyla profilinizi aktif hale getirebilirsiniz. Sonrasında hesabınıza giriş yaparak ‘siparişlerim’ sekmesinden iade talep formunuzu oluşturabilirsiniz.

İade işlemleri için ürünleri hangi kargo şirketi ile göndereceğim?

İade işlemlerinde, ürün/ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo ile orijinal kutusunda ücretsiz gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo dışındaki kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti müşterilerimize aittir.

İade edilecek ürünleri hangi adrese göndermeliyim?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına ulaşarak ürünleri Çekirge Mh. Çelik Palas Oteli, Çekirge Cd. No79, 16070 Osmangazi/Bursa adresine gönderebilirsiniz.

e-Arşiv faturamı kaybettim, ne yapmalıyım?

Faturanızı kaybetmeniz durumunda (+90) 539 472 4656 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-mail göndererek faturanızı tekrar talep edebilirsiniz. Talebi alınan fatura istekleri belirtmiş olduğunuz mail adresinize en kısa sürede ulaştırılacaktır.

İade edilen ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılır?

Kargoya teslim ettiğiniz ürünler depomuza ulaştığında ürünlerin iade şartlarına uygunluğu incelenir. Ürünlerin bu şartlara uygun olması durumunda, iade tutarı 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacak ve bilgisi tarafınıza mail olarak ulaştırılacaktır. İade tutarının hesabınızda gözükme süresi banka prosedürleri gereği 7 – 15 iş gününü bulabilmektedir. İade ettiğiniz ürün/ürünlerin geri ödemesi siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak iade edilir. İade işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız; [email protected] adresine mail gönderebilir veya (+90) 539 472 4656 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Online alışverişimdeki ürünleri iptal edebilir miyim?

Siparişiniz `Hazırlık Aşamasında` ya da `Kargoya Verildi` durumunda değilse iptal işlemlerinizi (+90) 539 472 4656 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya [email protected] adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin durumunu `Hesabım` sekmesindeki `Siparişlerim` penceresinden kontrol edebilirsiniz.

İptal edilen siparişlerimi tekrar aktif edebilir miyim?

İptal edilen siparişlerinizin aktif edilmesi mümkün olmadığından beğendiğiniz ürünler için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

alışveriş sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.